Transport hds

Witam Państwa na naszej internetowej stronie. Nasz firma oferuje usługi transportowe z wykorzystaniem HDS. Posiadamy w ofercie usługi, które wiążą się z hydraulicznym dźwigiem samochodowym. Jeżeli szukają Państwo fachowców, którzy na co dzień zajmują się trudnym do przewiezienia ładunkiem – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W branży hds działamy od dłuższego czasu. Stale rozwijamy flotę naszych pojazdów i umiejętności. Realizujemy usługi transportu hds nie tylko w Bydgoszczy, ale także na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia ewentualnych warunków współpracy.

Transport kontenerów
Przemieszczamy zaplecze budowlane, systemy sanitarne zbudowane z kontenerów, ale także magazyny i barki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy mu profesjonalną usługę transportu kontenerów.

Transport maszyn
Do przemieszczenia ciężkich maszyny  takich jak spawarki, frezarki używamy urządzeń HDS, których największa zaletą jest łatwość manewrowania ramienia dźwigu podczas załadunku oraz możliwość podniesienia bardzo ciężkich ładunków. Na życzenie klienta podejmujemy się dodatkowych prac niezbędnych podczas transportu maszyn,  takich jak przygotowanie podłoża lub montaż / demontaż elementów urządzenia.

Usługi transportowe specjalne i nietypowe
Duże gabaryty przedmiotów, maszyn, materiałów budowlanych powodują, że są one trudne do przemieszenia. Na szczęście nasze samochody z HDS radzą sobie z tym problemem doskonale.  Z uwagi na problemy związane z transportem i załadunkiem tego rodzaju maszyn – prosimy o kontakt.

Wybrane Usługi Transportowe z HDS
załadunek i rozładunek –transport kontenerów budowlanych, toalet, baraków, transport płyt drogowych, materiałów budowlanych, ustawianie za pomocą hds, ciężkich maszyn taki jak: spawarki, frezarki itp., układanie dróg dojazdowych na budowę, usługi transportowe specjalne i nietypowe

Transport kontenerów - przemieszczamy zaplecze budowlane, systemy sanitarne zbudowane z kontenerów, ale także magazyny i barki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy mu profesjonalną usługę transportu kontenerów.

Transport maszyn - do przemieszczenia ciężkich maszyny takich jak spawarki, frezarki używamy urządzeń HDS, których największą zaletą jest łatwość manewrowania ramienia dźwigu podczas załadunku oraz możliwość podniesienia bardzo ciężkich ładunków. Na życzenie klienta podejmujemy się dodatkowych prac niezbędnych podczas transportu maszyn, takich jak przygotowanie podłoża lub montaż / demontaż elementów urządzenia.

Usługi transportowe specjalne i nietypowe - duże gabaryty przedmiotów, maszyn, materiałów budowlanych powodują, że są one trudne do przemieszenia. Na szczęście nasze samochody z HDS radzą sobie z tym problemem doskonale.  Z uwagi na problemy związane z transportem i załadunkiem tego rodzaju maszyn – prosimy o kontakt.

W transporcie ciężarowym wykorzystujemy urządzenia HDS, które zamontowane są na podwoziu samochodu. HDS to żuraw z hydraulicznymi ramieniami, który potrafi podnosić i opuszczać bardzo ciężkie ładunki w trudno dostępnych miejscach, gdzie normalny dźwig ma za mało miejsca. Transport z HDS ma przede wszystkim korzyści finansowe, tzn. nie trzeba zamawiać dźwigu w miejscu załadunku, następnie samochodu ciężarowego do przetransportowania ładunku, skończywszy na innym dźwigu w miejscu rozładunku.

Zamów dźwig
505 222 000
Więcej W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w godzinach 8:00 - 20:00.
O firmiePOSTAW NA PROFESJONALIZM

Zapewniamy rzetelne usługi transportowe oraz szybkie terminy realizacji przy zachowaniu atrakcyjnych cen.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Nadrzędnym celem naszej działalności jest nieustanne zapewnienie najwyższej jakości usług transportowych.


STAWIAMY NA SATYSFAKCJĘ KLIENTA

Państwa zadowolenie jest naszym podstawowym priorytetem.
Zobacz więcej